Siz de Katılın

Newington Green Alliance kurucu üyeleri aşağıda belirtilmiştir. Daha kuvvetli, daha kapsayıcı ve daha etkili bir güç birliği yaratmamıza yardımcı olmak için yeni organizasyonları da aramıza katılmaya davet ediyoruz. Üye organizasyonlar kendilerini toplum genelinde bağlantılar kurmaya, yaşanan zorlukları anlamak için birbirleriyle iletişim kurmaya, imkanlar dahilinde NGA’yı maddi olarak desteklemeye, genel kurullara ve alınacak kararlara katılmaya ve hayatı hem kendileri hem de komşuları için daha iyi hale getirmeye adamışlardır.

NGA esasen kuruluşlara dayalı bir yapı olsa da, bireylerin de bize katılmasını çok istiyoruz.  Detaylı bilgi için bize ulaşın!


 
image.png

Dissenters N16 

DissentersN16, topluluk koromuz olan Muhalifler Korosu ve profesyonel orkestramız olan The Elastic Band liderliğinde yerel toplumumuz için her tür kültürel etkinliği düzenleyen, kâr amacı gütmeyen bir organizasyondur. Çocuklar için, herkesin katılabildiği konserler, sergiler, etkinlikler, bağış toplama etkinlikleri ve benzer aktiviteler düzenliyoruz.

 
imece logo (150 height).jpg

IMECE Women’s Centre

IMECE Kadın Merkezi, kadınlara ve kız çocuklarına uygulanan her tür şiddete karşı durur. Türk, Kürt ve Kıbrıs Türkü kadınların yanı sıra Siyah, Asyalı, etnik azınlık, sığınmacı (BAMER) ve göçmen kadınların yaşam kalitelerinin geliştirilmesine destek oluyoruz.

 
image (1).png

IndividIo

 
mmclubweblogo (150 height).jpg

The Mildmay Club

Mildmay Club, kurulduğu 1888 yılından bu yana gönüllü üyelerine ait oldu ve faaliyetlerini yine bu gönüllü üyeler tarafından aile dostu bir ortamda gerçekleştirilen bar buluşmaları, dans etkinlikleri ve spor etkinlikleriyle yürüttü.

 
newington-green-logo.png

Newington Green Primary School

 
 
Green on white.jpg

New Unity

New Unity, Kuzey Londra’da faaliyet gösteren ve “iyiliğe inanan” herkesten oluşan sıra dışı bir cemaate sahip, dini olmayan bir kilise. Kişisel gelişim imkanları sunuyor, birbirinden farklı hayat dolu etkinlikler düzenliyor ve sosyal adalet için çalışıyoruz.

 
Screen Shot 2018-10-20 at 10.29.28.png

Scary Little Girls

Scary Little Girls, genelde sadece bir bakış açısıyla anlatılan tarihsel veya kültürel olarak dışlanmış hikayelere tutkun bir feminist prodüksiyon merkezi. Çeşitliliğe inanıyor ve gerek sanat için gerek toplum yararına aktif olarak kadınlara iş imkanı sağlıyor, çapraz iş birlikleri yapıyor ve yetenek paylaşımında bulunuyoruz.